کارخانه بسته بندی عسل کارا

مجموعه عسل کارا در سال ۱۳۴٠ با همت آقای محمد میـرزایی قاضی با تکیه بر تجربه زنبورداری در منطقه کـارا واقع در جـاده هراز احداث و اقدام به عرضه عسل های طبیعی مناطق مختلف ایران نمود. در سـال ۱۳۸۷ جهت آسایش خیال مصرف کنندگان عزیز موفق به دریافت پروانه بهره برداری کارخانه بسته بندی عسل به شماره ۸۶۱۷ و پروانه ساخت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شماره ۱۱۶۵۵/۴۹ گردید. و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ پروانه استاندارد عسل گردید، تا جزء معدود تولید کنندگانی باشد که دارای پروانه استاندارد عسل هستند.

واحد نمونه سلامت محور

این واحد با کمال افتخار اعلام می دارد، که در سال ۱۳۹۴ از سوی واحدهای نظارتی (وزارت بهداشت و اداره استاندارد) به عنوان تنها تولید کننده عسل مفتخر به دریافت لوح تقدیر واحد نمونه سلامت محور از انجمن صنایع غذایی استان مازندران گردید.

کارخانه بسته بندی عسل کارا ، با بهره گیری از دستگاه های پشرفته و دانش روز کارشناسان مواد غذایی آمادگی بسته بندی عسل های مختلف را در کوتاهترین زمان دارد.
این مجموعه که مجهز به آزمایــشگاه کنتــرل کیفیـت می باشد پس از آزمایــش دقیــق محصولات زنبورستــان ، در صورت مطابــق بـودن با استانداردهای جهانی اقدام به بسته بندی عسل می نماید
پس شما عسل کارا، را با آرامش خاطر مصرف کنید
چرا که ما کیفیت محصولاتمان را به دقت بررسی میکنیم
صمیمانه منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم

css.php
×